O firmie

Hurtownia Ananas Paweł Mazurkiewicz to firma, której historia sięga 2011r.
To w tym roku obecny właściciel wraz żoną postanowili zainwestować zaoszczędzone za granicą środki i po 5 latach emigracji, powrócić w rodzinne strony.

Wybór padł na wystawioną na sprzedaż, istniejącą od 1997r hurtownię z branży spożywczej. Ugruntowana pozycja na lokalnym rynku owoców i warzyw umożliwiła nowym właścicielom łatwiejszy start.

Nowe szefostwo utrzymało współpracę z lokalnymi producentami owoców i warzyw, oraz klientami. Z większością z nich hurtownia współpracuje do dnia dzisiejszego.
Nowa energia i zapał właścicieli i ich pracowników spowodował wzrost zainteresowania hurtownią, która od przejęcia notuje stały wzrost.

Tendencja ta wymogła także szereg różnych inwestycji.
Najważniejszą z nich jest wzrost zatrudnienia z 4 pracowników na początku do 11 w chwili obecnej.
Firma systematycznie inwestuje też we flotę do i obecnie dysponuje siedmioma samochodami, przystosowanymi do transportu artykułów spożywczych.

Przełomowym momentem w naszej historii był 2008r i decyzja o przeniesieniu siedziby firmy do magazynów na ul Dęblińskiej 39. Niemal dwukrotnie większa powierzchnia i nowe większe chłodnie umożliwiły dalszy rozwój i zwiększenie asortymentu.
Pod tym adresem działamy do dziś.
Zapraszamy

Kilka słów o naszej firmie

Hurtownia Ananas to firma zajmująca się hurtową sprzedażą i dystrybucją owoców i warzyw krajowych i importowanych, oraz produktów powiązanych.
Do naszych kontrahentów należą hotele, restauracje, sale weselne, sklepy jak również szkoły i przedszkola.
Oprócz w/w warzyw i owoców w naszym asortymencie znajdą Państwo kiszonki, jaja spożywcze, owoce i grzyby suszone, przetwory, kasze, grochy, surówki i soki.

Naszym klientom z branży HORECA oferujemy szereg artykułów dekoracyjnych takich jak: salaty ozdobne, zioła, kiełki, mikroliście, kwiaty jadalne i owoce egzotyczne.
Otwierając się na potrzeby i sugestie naszych klientów, stale poszerzamy gamę naszych produktów korzystając przy tym zarówno z usług lokalnych producentów, jak i importerów.

Naszą siłą jest indywidualne podejście do klientów, a za punkt honoru bierzemy zapewnienie naszym klientom zaopatrzenia we wszystkie niezbędne artykuły.
Nad wszystkim czuwa załoga składająca się z 11 pracowników oraz Prezesa i jego żony.

Codziennie dostarczamy do Państwa świeże produkty, a rejon naszej działalności obejmuje powiaty Puławski, Rycki, Opolski, Zwoleński, Lubelski i Kozienicki
Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.